Контактна інформація

Адреса: 43024, м.Луцьк, пр.Відродження, 13
Телефони CALL-центру
з питань спеціалізованої допомоги (запис на прийом до спеціалістів, запис на діагностичні обстеження) 25-25-71
25-13-02
з питань сімейної медицини:
відділення сімейної медицини №1(пр.Волі, 66а) 72-90-69
068-948-61-83
відділення сімейної медицини №2 (пр.Відродження, 13) 25-13-07
25-14-07
050-073-30-48
відділення сімейної медицини №3 (вул. Бенделіані,7/вул.Стефаника, 3а) 72-50-70
068-753-45-84
Контактні телефони адміністрації та структурних підрозділів
Генеральний директор Духневич Лариса Петрівна 25-12-02
Приймальна генерального директора 25-12-01
Заступник генерального директора Смольянінов Андрій Сергійович 25-25-86
Медичний директор Шендибило Володимир Михайлович 25-10-81
Заступник медичного директора з хірургічної допомоги Федорчук Олександр Тимофійович 25-11-52
Заступник медичного директора з медсестринства Бортник Надія Андріївна 25-04-98
Медичний директор центру первинної медичної допомоги Пахарчук Віктор Миколайович 25-03-22
В.О. медичного директора Консультативно-діагностичного центру Ящук Наталія Миколаївна 25-13-01
Заступник генерального директора з економічних питань Приємська Ірина Андріївна 25-37-61
Головний бухгалтер Солонінка Оксана Михайлівна 25-36-28
Начальник господарського відділу Броцький Іван Василійович 25-12-10
Начальник відділу кадрів Янісевич Ірина Петрівна 25-15-71 ф 252 287
Юридичний відділ Ковальчук Ольга Іванівна 25-25-89
Епідеміолог Самусь Алла Миколаївна 25-25-86
Інженер з охорони праці Лісна Тетяна Федорівна 25-12-10
ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНІ ВІДДІЛЕННЯ
Завідувач відділення екстреної (невідкладної) допомоги Федорчук Неля Ярославівна 25-22-97
Завідувач відділення інтроскопічної і функціональної діагностики Лендяк Альберт Володимирович 25-23-42
кабінет магнітно-резонансної томографії (МРТ) 25-40-45 / (099)1093894
кабінет спіральної комп’ютерної томографії 25-23-42 / (066)5093169
Завідувач фізіотерапевтичного відділення Андрусів Оксана Степанівна 25-22-88
Завідувач опікового відділення реконструктивно-відновної хірургї та хірургії китиці Трач Роман Ярославович 25-25-82
Завідувач відділення інтенсивної терапії ЕКМД ГБО гострих отруєнь та діалізу Бойко Олександр Миколайович 25-36-17
Завідувач відділення анестезіології з ПІТ Шевченко Сергій Борисовч 25-25-61
Завідувач ортопедо-травматологічного відділення Куровець Тарас Іванович 25-11-68
Завідувач відділення кардіології Романів Марія Євгенівна 25-11-28
рентгенохірургічний блок (ангіограф) 21-00-03
Завідувач відділення отоларингології Макарчук Петро Григорович 25-61-17
Завідувач відділення загальної хірургії Лагода Володимир Володимирович 25-37-11
Завідувач відділення неврології Білецька Ольга Володимирівна 25-11-61
Завідувач відділення ургентної хірургії Комарницький Артем Євгенійович 25-23-47
Завідувач відділення пульмонології Матвійчук Віктор Федорович 25-25-87
Завідувач відділення реабілітації Кухарук Наталія Іванівна 25-21-48
Завідувач відділення нейрохірургії Колихан Володимир Петрович 25-25-62
Завідувач відділення гастроентерології Конопельнюк Віктор Григорович 25-25-67
Завідувач відділення урології Коник Мирослав Володимирович 25-23-31
Завідувач відділення гінекології Голюк Наталія Ярославівна 25-23-87
Завідувач терапевтичного(діагностичного) відділення Комарницька Ірина Валеріївна 25-25-90
Завідувач терапевтичного відділення Павелко Валентина Олександрівна 25-25-88
Завідувач відділення малоінвазивної хірургії Колесник Ганна Василівна 71-69-39
Завідувач біохімічної лабораторії Шелест Ярослава Володимирівна 25-11-48
Завідувач клінічної лабораторії Головенець Любов Петрівна 25-11-51
бактеріологічна лабораторія 25-11-32
Тимчасовий інфекційний стаціонар 2 поверх 099-001-69-80
3 поверх 050-826-22-45
4 поверх 068-558-46-68