Медичне об'єднання
Луцької міської
територіальної громади

Управління лікарні

Генеральний директор, Заслужений лікар України, Кандидат медичних наук

Духневич Лариса Петрівна

заступник генерального директора, лікар-ендоскопіст

Смольянінов Андрій Сергійович

медичний директор клінічної лікарні

Шендибило Володимир Михайлович

заступник медичного директора з хірургічної допомоги, кандидат медичних наук

Федорчук Олександр Тимофійович

медичний директор центру первинної медичної допомоги

Пахарчук Віктор Миколайович

в.о. медичного директора консультативно-діагностичного центру, лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Ящук Наталія Миколаївна

заступник медичного директора з медсестринства

Бортник Надія Андріївна

заступник генерального директора з економічних питань

Приємська Ірина Андріївна

головний бухгалтер

Солонінка Оксана Михайлівна

начальник господарського відділу

Броцький Іван Васильович

начальник відділу кадрів

Янісевич Ірина Петрівна

лікар-епідеміолог

Самусь Алла Миколаївна

Керівники відділів

завідувач відділення ургентної хірургії, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Комарницький Артем Євгенійович

керівник центру, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук

Ягенський Андрій Володимирович

завідувач відділення, лікар-нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук

Колихан Володимир Петрович

завідувач відділення, лікар-комбустіолог вищої кваліфікаційної категорії

Трач Роман Ярославович

завідувач відділення, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук

Колесник Ганна Василівна

завідувачка відділення, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії.

Романів Марія Євгеніївна

завідувачка відділення, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, працює за спеціальністю з 2000 р.

Голюк Наталія Ярославівна

завідувачка відділення, лікар-невропатолог вищої кваліфікційної категорії, працює за спеціальністю з 2004р.

Білецька Ольга Володимирівна

завідувачка відділенням фізіотерапії, лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, лікар-рефлексотерапевт

Андрусів Оксана Степанівна

завідувачка відділення реабілітації, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії

Василькова Олена Анатоліївна

Лікарський склад

завідувачка відділення, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, працює за спеціальністю з 2000 р.

Голюк Наталія Ярославівна

лікар з ультразвукової діагностики

Просимців Марина Миколаївна

лікар-нефролог вищої кваліфікаційної категорії

Пшенична Алла Михайлівна

лікар-отоларинголог

Макарчук Марія Петрівна

лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Прачук Тетяна Анатоліївна

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Дмитрук Ігор Васильович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Мельник Ярослав Петрович

лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1979 р.

Стельмащук Тетяна Станіславівна

завідувач відділення, лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1981 р.

Шевченко Сергій Борисович

лікар-каріолог вищої кваліфікаційної категорії

Федончук Мирослава Сергіївна

лікар-каріолог вищої кваліфікаційної категорії

Каплан Наталія Йосипівна

лікар-ревматолог

Іщик Оксана Миколаївна

лікар-уролог кабінету літотрипсії

Іванченко Олег Анатолійович

лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 2005 р.

Яцик Ніна Михайлівна

лікар ортопед-травматолог

Біднюк Володимир Володимирович

лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії

Сірук Галина Матвіїївна

лікар-ревматолог вищої кваліфікаційної категорії

Кухарук Наталія Іванівна

лікар акушер-гінеколог

Галка Іван Адамович

лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Полякова-Кудрик Вікторія Федорівна

лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії

Миронець Тетяна Юріївна

лікар-рентгенолог кваліфікаційної категорії

Костюк Олексій Михайлович

лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 2004р

Мазурок Оксана Леонідівна

завідувач відділення ургентної хірургії, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Комарницький Артем Євгенійович

лікар-невропатолог

Дрозд Олександра Степанівна

завідувачка відділенням фізіотерапії, лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, лікар-рефлексотерапевт

Андрусів Оксана Степанівна

лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії, голова профспілки лікарні

Ковальчук Степан Григорович

лікар ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії

Шеремета Леонід Олександрович

завідувачка відділення, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії.

Павелко Валентина Олександрівна

лікар анестезіолог першої кваліфікаційної категорії

Брагіна Світлана Григорівна

лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Сивенко Наталія Леонідівна

лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1992 р.

Демчук Володимир Миколайович

завідувач відділення, лікар-нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук

Колихан Володимир Петрович

завідувачка відділення реабілітації, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії

Василькова Олена Анатоліївна

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Драченко Віктор Петрович

лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1985 р.

Черниш Тетяна Миколаївна

лікар-ендосокпіст вищої кваліфікаційної категорії

Воронецькій Юрій Миколайович

лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1981 р.

Воробей Алла Володимирівна

лікар-каріолог вищої кваліфікаційної категорії

Дудковський Микола Олексійович

лікар-отоларинголог

Панасович Наталія Василівна

лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії.

Бондаренко Інна Володимирівна

лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії, займається електронейроміографією

Романюк Галина Юріївна

лікар акушер-гінеколог

Кропивська Олена Василівна

лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1998 р.

Кміть Ірина Олексіївна

в.о. медичного директора консультативно-діагностичного центру, лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Ящук Наталія Миколаївна

лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії

Вольга Тетяна Михайлівна

лікар-отоларинголог

Галецький Петро Федорович

лікар акушер-гінеколог

Бутко Наталія Василівна

лікар анестезіолог другої кваліфікаційної категорії

Тригуб Тетяна Василівна

лікар ортопед-травматолог першої кваліфікаційної категорії

Шпетун Ігор Євгенович

лікар-дерматовенеролог

Лесь Оксана Володимирівна

лікар-терапевт, другої кваліфікаційної категорії

Смокович Олена Василівна

лікар-ендокринолог

Кравчук Неля Олександрівна

лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії

Духневич Віктор Володимирович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Чоплак Іван Васильович

лікар-фізіотерапевт

Сірук Галина Матвіївна

лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії

Захарчук Віктор Вікторович

лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1996 р.

Сенів Ростислав Любомирович

лікар-уролог кабінету літотрипсії

Шейко Павло Євгенович

лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії

Іванченко Олександр Анатолійович

завідувач відділення, лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії

Макарчук Петро Григорович

лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Михальчук Ольга Федорівна

лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії

Сіомаш Наталія Юріївна

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, Заслужений лікар України

Романюк Феодосій Олександрович

лікар ортопед-травматолог

Дейкало Микола Миколайович

лікар-уролог другої кваліфікаційної категорії

Шейко Павло Євгенович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Скальський Тарас Ярославович

лікар ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії

Лукашук Андрій Петрович

завідувачка приймального відділення лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Федорчук Неля Ярославівна

лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1981 р.

Місевич Олександр Васильович

лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Вольга Тетяна Михайлівна

лікар ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії

Шпетун Ігор Євгенович

лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії

Доманська Олександра Василівна

лікар-хірург другої кваліфікаційної категорії

Ришневський Олег Юрійович

лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на реабілітації пацієнтів з інсультом

Нагребецький Володимир Ананійович

лікар-рентгенолог

Панасюк Михайло Петрович

лікар-комбустіолог вищої кваліфікаційної категорії

Мазепа Олег Володимирович

лікар-нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії

Вознюк Василь Леонтійович

лікар акушер-гінеколог, працює за спеціальністю з 2016 року

Бутко Наталія Олександрівна

лікар-ендокринолог

Табачак Алла Феодосіївна

лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії

Костюк Тетяна Степанівна

лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Козак Ігор Михайлович

лікар-хірург першої кваліфікаційної категорії

Масіков Олександр Володимирович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Коренюк Олександр Микитович

лікар-анестезіолог другої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 2005 р.

Терлецький Сергій Володимирович

лікар-ендосокпіст другої кваліфікаційної категорії

Прогонюк Вадім Володимирович

лікар - хірург вищої кваліфікаційної категорії

Деркач Ігор Ярославович

лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 2011р

Олійник Майя Тенгізівна

лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії

Корінчук Тарас Васильович

лікар-невропатолог

Ковальчук Степан Григорович

лікар-терапевт денного стаціонару вищої кваліфікаційної категорії

Крижанівський Володимир Костянтинович

завідувач відділення, лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії

Коник Мирослав Володимирович

лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Собчук Наталія Сергіївна

завідувачка відділення, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії.

Романів Марія Євгеніївна

завідуючий відділенням інтраскопічної та функціональної діагностики, лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії

Лендяк Альберт Володимирович

лікар з ультразвукової діагностики

Кравець Марія Ігорівна

лікар-дерматовенеролог

Крісман Мирон Рудольфович

лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1990 р.

Куць Інна Василівна

лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії

Климюк Анастасія Сергіївна

лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Рожанська Галина Іванівна

лікар-терапевт

Косс Ольга Андріївна

лікар-хірург першої кваліфікаційної категорії

Романчук Андрій Володимирович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, Відмінник охорони здоров'я, Заслужений лікар України

Комарницький Євгеній Северинович

лікар-терапевт другої кваліфікаційної категорії

Павелко Михайло Михайлович

завідувачка відділення, лікар-невропатолог вищої кваліфікційної категорії, працює за спеціальністю з 2004р.

Білецька Ольга Володимирівна

керівник центру, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук

Ягенський Андрій Володимирович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Куцик Ігор Ярославович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук

Шевчук Борис Леонідович

лікар ортопед-травматолог кваліфікаційної категорії

Николаєвич Андрій Давидович

завідувач відділення, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук

Колесник Ганна Василівна

лікар з функціональної діагностики

Закусило Тамара Андріївна

лікар-травматолог

Гайовий Богдан Васильович

лікар ортопед-травматолог

Шкльода Олександр Іванович

лікар з ультразвукової діагностики

Михальчук Вячеслав Генадійович

лікар-комбустіолог першої кваліфікаційної категорії

Ковальчук Андрій Ростиславович

завідувач відділення, лікар анестезіолог

Бойко Олександр Миколайович

завідувач відділення, лікар ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії

Куровець Тарас Іванович

лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії

Шнайдюк Марина Юріївна

лікар з ультразвукової діагностики

Грушецька Інна Федорівна

ліка-невропатолог денного стаціонару вищої кваліфікаційної категорії

Антошків Лідія Павлівна

лікар ортопед-травматолог першої кваліфікаційної категорії

Яковлєв Микола Миколайович

лікар-гінеколог

Пазюк Людмила Юріївна

лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1997 р.

Данилов Андрій Віталійович

лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1983 р.

Вольга Ігор Євгенович

лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Орлов Олександр Леонідович

лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1990 р.

Максимчук Ігор Олексійович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук

Романів Ігор Богданович

лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1986 р.

Мельник Руслан Васильович

завідувач відділення, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Лагода Володимир Володимирович

лікар ортопед-травматолог першої кваліфікаційної категорії

Шкльода Олександр Іванович

лікар акушер-гінеколог, працює за спеціальністю з 2009 р.

Ушакова Лідія Миколаївна

лікар-хірург першої кваліфікаційної категорії

Кропивський Святослав Олегович

лікар ортопед-травматолог першої кваліфікаційної категорії

Шеремета Леонід Олександрович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Кордунов Юрій Ростиславович

лікар-травматолог

Цалко Антон Сергійович

лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії

Рубас Лариса Іваніна

лікар акушер-гінеколог

Шагало Галина Євгеніївна

лікар ЕМД, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Денисюк-Ховайло Наталія Вячеславівна

лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1984 р.

Патій Микола Петрович

лікар-ендосокпіст вищої кваліфікаційної категорії

Корнійчук Ігор Миколайович

Завідувачка тимчасовим інфекційним стаціонаром, лікар-терапевт

Хлєбік Тетяна Олександрівна

лікар-гастроентеролог

Стаднік Наталія Олександрівна

лікар з ультразвукової діагностики

Кошель Григорій Федорович

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії

Гагаловський Олександр Миколайович

кандидат медичних наук, лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1989 р.

Фрончко Валентина Петрівна

лікар-фізіотерапевт

Бондарук Анна Миколаївна

лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 1990 р.

Ремез Микола Михайлович

лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії

Іванченко Олег Анатолійович

лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії

Федин Галина Миколаївна

лікар-терапевт вищої категорії

Жолоб Наталія Анатоліївна

лікар-хірург першой кваліфікаційної категорії

Дидюк Олексій Васильович

лікар-нейрохірург кваліфікаційної категорії

Вольга Євгеній Ігорович

лікар-дерматовенеролог вищої кваліфікаційної катнгорії

Ковальчук Оксана Миколаївна

лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії

Максимчук Олена Ярославівна

завідувач відділення, лікар-комбустіолог вищої кваліфікаційної категорії

Трач Роман Ярославович

лікар хірург першої кваліфікаційної категорії

Кухарук Олександр Федорович

лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії

Юзефчук Сергій Іванович

Телефони:

Call-центр:

25-25-71,

72-90-69,

25-13-07,

72-50-70

Прийомна генерального директора: 25-12-01

Email:

lmkl@lmkl.lutsk.ua

Адреса:

43024, м.Луцьк, пр.Відродження, 13

Shopping Basket