Медичне об'єднання
Луцької міської
територіальної громади

Організація роботи з лікарями-інтернами на базі КЗ «Луцька міська клінічна лікарня»

У Луцькій міській клінічній лікарні з 1991 року проводиться активна педагогічна діяльність: підготовка лікарів-інтернів, студентів. Лікарня є базою для проходження практики студентами медичних вузів та медичних училищ.

На базі лікарні функціонує філія кафедри хірургії факультету післядипломної освіти лікарів Львівського державного медичного університету  ім.Данила Галицького. Оснащені кабінети для підготовки лікарів-інтернів і студентів. Проводиться науково-практична робота за різними напрямками. Актуальною на сьогодні є з запровадження сучасних методик знеболення, на меті – отримання статусу «Лікарня без болю».

У 2016 році навчання проходить 21 лікар-інтерн. З них за спеціальністю «Хірургія» – 6 осіб, за спеціальністю «Внутрішні хвороби» – 8 осіб, за спеціальністю «Ортопедія і травматологія» – 3 особи, за спеціальністю «Неврологія» – 2 особи та за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія» – 2 особи.

Кожний лікар-інтерн, який проходить заочний цикл на базі КЗ «Луцька міська клінічна лікарня», знаходиться на робочому місці у відділенні за спеціальністю, бере участь в курації хворих під контролем свого керівника, як правило, лікаря вищої категорії. Лікарі-інтерни ведуть первинну медичну документацію, присутні на консиліумах, на загальних обходах доповідають про стан здоров’я хворих, асистують на операціях та діагностичних маніпуляціях. Окрім цього, інтерни беруть активну участь в підготовці клінічних, патолого-анатомічних конференцій, культурно-виховних заходах, які проводяться в закладі.

Телефони:

Call-центр:

25-25-71,

72-90-69,

25-13-07,

72-50-70

Прийомна генерального директора: 25-12-01

Email:

lmkl@lmkl.lutsk.ua

Адреса:

43024, м.Луцьк, пр.Відродження, 13

Shopping Basket