Медичне об'єднання
Луцької міської
територіальної громади

Клініко-діагностична лабораторія консультативно-діагностичного центру

В складі клініко-діагностичної лабораторії консультативно-діагностичного центру 11 працівників:

лікар-лаборант-1

біолог-1

лаборанти-7

мол. м/с-2

  В штаті лабораторії 7 працівників мають вищу кваліфікаційну категорію та двоє першу кваліфікаційну категорію.

  КДЛ закладу обслуговує доросле та дитяче населення сімейних амбулаторій. Проводить повний об’єм лабораторних досліджень доказової медицини. Це понад 50 лабораторних показників, серед яких біохімічні, загально-клінічні та імунологічні дослідження. Щоденно виконуємо 600-800 аналізів. Впроваджено нові методики дослідження, зокрема, визначення глікованого гемоглобіну та імуноглобулінів М та G до нуклеокапсидного та «шипового» антигенів вірусу SARS-Cov-2.

 

З 2008 року щорічно лабораторія бере участь у програмі міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань «Клінічна біохімія в клінічній лабораторній діагностиці»,  «Гемостаз», «Гематологія», яку проводить «ОХМАТДИТ». Загальна оцінка точності результатів становить 95-100%.

  Лабораторія забезпечена сучасним вимірювальним, випробувальним обладнанням, реактивами, як вітчизняного так і закордонного виробництва. На даний час у відділенні функціонують біохімічні та імуноферментні аналізатори закордонного виробництва. Нещодавно придбано  автоматичний гематологічний аналізатор Abacus 380 та ВС-20S, аналізатор для визначення глікованого гемоглобіну Quo-Lab, імуноферментний аналізатор ImmunoChem 2100 та центрифугу СМ-6МТ.   Матеріально-технічна база щороку оновлюється.

  В приміщеннях лабораторії зроблено капітальний ремонт.

Кабінети обладнані сучасною системою вентиляції та кондиціонування, приладами для вимірювання вологості та температури повітря.

Телефони:

Call-центр:

25-25-71,

72-90-69,

25-13-07,

72-50-70

Прийомна генерального директора: 25-12-01

Email:

lmkl@lmkl.lutsk.ua

Адреса:

43024, м.Луцьк, пр.Відродження, 13

Shopping Basket