Медичне об'єднання
Луцької міської
територіальної громади

Тимчасовий інфекційний стаціонар

У зв’язку з критичним погіршенням ситуації поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території Волинської області та Луцької міської територіальної громади, заповненням ліжок стаціонарного лікування у опорних лікарнях на території Луцької міської територіальної громади Луцькою міською радою було прийнято Рішення від 15.10.2020 №94/23 «Про створення тимчасового інфекційного стаціонару для надання медичної допомоги хворим на COVID-19» у складі КП «Луцька міська клінічна лікарня». Згідно Рішення тимчасовий інфекційний стаціонар для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 був створений на базі 2-4 поверхів акушерського корпусу КП «Луцький клінічний пологовий будинок» потужністю 214 ліжок на час запровадження карантину та переданий в оперативне управління КП «Луцька міська клінічна лікарня». Акушерський корпус КП «Луцький клінічний пологовий будинок» є окремою будівлею закладу. На першому поверсі продовжується надання комунальним підприємством «Луцький клінічний пологовий будинок» медичної допомоги вагітним та породіллям хворим на COVID-19.

З 16.10.2020 розпочато роботи з переобладнання приміщень. До 22.10.2020 проведено встановлено необхідну кількість ліжок. Створено блок інтенсивної терапії на 17 ліжок, у якому встановлено 10 апаратів ШВЛ, 17 моніторів пацієнта, автоматичні дозатори лікарських засобів. ТІС забезпечено пульсоксиметрами, встановлено пересувний рентгенапарат, два переносних апарати УЗД. На даний час ведеться закупівля лабораторного обладнання. Отримано спіральний комп’ютерний томограф. Завершуються підготовчі роботи для його встановлення: було виконано проектування, перепланування та ремонт приміщення, підсилення перекриття.

Після планування розширення мережі забезпечення киснем розпочато роботи з встановлення додаткових кисневих точок. Проведено заміну з збільшенням пропускної здатності магістральних киснепроводів, встановлено нові кисневі розетки на четвертому та другому поверхах. Продовжуються роботи з встановлення кисневих точок на третьому поверсі. Загалом буде встановлено 110 кисневих розеток. Закуплено та встановлено 50 кисневих концентраторів потужністю 10 літрів на хвилину з можливістю використання двома пацієнтами одночасно. Існуючий резервуар рідкого кисню розрахований на 2,5 тони і не дозволяє забезпечити всі кисневі точки. На даний час ведуться перемови щодо встановлення резервуару для рідкого кисню більшого об’єму.

Паралельно велася робота з підготовки всіх необхідних дозвільних документів. Підготовлено і надіслано комплект документів до МОЗ щодо внесення зміни у Ліцензію закладу на медичну практику з доданням нового місця надання послуг та нових спеціальностей. Отримано відповідний витяг. Надіслано клопотання до Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19) з проханням додати КП «Луцька міська клінічна лікарня» до Переліку закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Сформовано медичні команди працівників для надання допомоги хворим на Covid-19 згідно вимог НСЗУ. Укладено угоду з Національною службою охорони здоров’я, за пакетом надання медичних послуг «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2».

26 листопада 2020 року введенно в експлуатацію 60 ліжок тимчасового інфекційного стаціонару для лікування хворих на коронавірусну хворобу (COVID-19). В зв’язку з погіршенням ситуації поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території Луцької міської територіальної громади, в три етапи в лютому, березні та в квітні було збільшено кількість ліжок ТІС до 162.

Лікарський склад відділення:

Духневич Лариса Петрівна

Генеральний директор, Заслужений лікар України, Кандидат медичних наук

Федорчук Неля Ярославівна

завідувачка приймального відділення лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Смольянінов Андрій Сергійович

заступник генерального директора, лікар-ендоскопіст

Федорчук Олександр Тимофійович

заступник медичного директора з хірургічної допомоги, кандидат медичних наук

Ягенський Андрій Володимирович

керівник центру, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук

Трач Роман Ярославович

завідувач відділення, лікар-комбустіолог вищої кваліфікаційної категорії

Мазепа Олег Володимирович

лікар-комбустіолог вищої кваліфікаційної категорії

Собчук Наталія Сергіївна

лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії

Орлов Олександр Леонідович

лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії

Бондаренко Інна Володимирівна

лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії.

Послуги які надає відділення:

Телефони:

Прийомна: 25-12-01
Call-центр: 25-25-71
Генеральний директор: 25-12-02

Email:

lmkl@lmkl.lutsk.ua
mkl@kp.lutskrada.gov.ua

Адреса:

43024, м.Луцьк, пр.Відродження, 13

Shopping Basket