Медичне об'єднання
Луцької міської
територіальної громади

Приймальне відділення

Приймальне відділення Луцької міської клінічної лікарні – єдине в місті, яке цілодобово надає ургентну медичну допомогу мешканцям м.Луцька, області, а також приймає хворих, направлених згідно з планом поліклініками міста, іншими лікувальними закладами, допризовників за направленням військових комісаріатів, а також приймає хворих з районів області в профільні відділення, що мають статус обласних (відділення ЕКМД, опіковий центр).

У відділенні надається екстренна і ургентна медична допомога. Відділення повністю забезпечене медикаментами для надання невідкладної медичної допомоги, оснащене електрокардіографами, дефібрилятором, електровідсмоктувачем.

На базі приймального відділення функціонує ургентна лабораторія. При поступленні хворих використовуються можливості відділення інтраскопічної та функціональної діагностики: цілодобово є можливість провести рентгендіагностику, виконати УЗД, ендоскопічне дослідження, працюють кабінети магнітнорезонансної і комп’ютерної томографії, спіральний комп’ютерний томограф.

За добу в середньому приймається 60-80 хворих, в перші дні тижня – 100-110 хворих, з них ургентні хворі становлять 55% -60%. У відділенні налагоджено реєстрацію поступлення хворих в автоматизованій інформаційній системі лікарні.

Приймальне відділення розміщене на достатній площі, яка дозволяє розгорнути необхідні кабінети для огляду хворих (кабінет чергового лікаря, для прийому ургентних хворих, кабінет для прийому планових пацієнтів, оглядові кімнати, кабінет для огляду хірургічних хворих, санітарні кімнати, процедурний кабінет).


У відділенні працюють 12 лікарів. З них: 4 – лікарі вищої кваліфікаційної категорії,4 – першої категорії, 3 – другої кваліфікаційної категорії, 1 – лікар-спеціаліст.
У відділенні 11 молодших спеціалістів з медичною освітою. Шість сестер медичних мають вищу категорію за спеціальністю «Сестринська справа», одна- першу, 1 – другу категорію.

Лікарський склад відділення:

Федорчук Неля Ярославівна

завідувачка приймального відділення лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Собчук Наталія Сергіївна

лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії

Орлов Олександр Леонідович

лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії

Бондаренко Інна Володимирівна

лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії.

Сивенко Наталія Леонідівна

лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії

Ковальчук Тетяна Миколаївна

лікар-терапевт

Послуги які надає відділення:

Телефони:

Прийомна: 25-12-01
Call-центр: 25-25-71
Генеральний директор: 25-12-02

Email:

lmkl@lmkl.lutsk.ua
mkl@kp.lutskrada.gov.ua

Адреса:

43024, м.Луцьк, пр.Відродження, 13

Shopping Basket