Медичне об'єднання
Луцької міської
територіальної громади

Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії функціонує з 1980 р. як багатофункціональний підрозділ.

У відідленні використовуються всі сучасні методи загального знеболення:

  • інгаляційний наркоз севораном
  • багатокомпонентний внутрішньо-венний наркоз з ШВЛ і на спонтанному диханні
  • внутрішньовенний мононаркоз.

Впроваджені в практику і широко застосовуються методи регіонарної анестезії:

  • спинно-мозкова
  • епідуральна
  • комбінована спінально-епідуральна
  • провідникова
  • комбіновані мультимодальні методики.

Розроблені і впроваджені в практику затверджені галузеві стандарти премедикації та післяопераційного знеболення в ЛМКЛ.

Відділення забезпечене сучасною наркозно-дихальною апаратурою – Leon, Aeon, Бриз, Фаза-8, Carina/Draeger, моніторною апаратурою, дозаторами лікарських речовин.

18 грудня 2014 року відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії відкрито після капітального ремонту. Проведено капітальний ремонт приміщень, облаштовано систему комунікацій – замінено електропроводку, біля кожного ліжка забезпечено достатню кількість електророзеток, під’єднання для подачі медичного кисню. Створено робочі місця для персоналу безпосередньо у блоці інтенсивної терапії. Черговий лікар матиме можливість постійного спостереження за станом хворих. За умови оснащення необхідним обладнанням є можливість виводу інформації з моніторів стану пацієнтів на центральний пульт, як це вже зроблено у лікарні у палатах інтенсивної терапії кардіологічного та неврологічного відділень. На даний час у палатах інтенсивної терапії відділення анестезіології створено умови для розміщення 12 пацієнтів.

При відділенні анестезіології функціонує лабораторія, яка забезпечує цілодобове лабораторне обстеження хворих відділення, а також несе ургенцію по лікарні в нічний час. В лабораторії працює 5 лікарів-лаборантів з вищою кваліфікаційною категорією і 5 лаборантів з середньою освітою, 4 з яких вищої і один першої кваліфікаційної категорії.
img 9691

У відділенні анестезіології працює висококваліфікований лікарський медперсонал: 2 кандидати медичних наук, 12 лікарів з вищою кваліфікаційною категорією, 3 – з першою, 1 – другою категорією. Лікарі відділення займаються науковою, педагогічною і санітарно-освітньою роботою. Два лікарі за сумісництвом працюють асистентами Волинської філії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – завідувач відділення Семицький Я.В. і к.м.н. Міх Г.А. Лікар Мельник Р.В. за сумісництвом є викладачем Луцького базового медичного коледжу.

Лікарський склад відділення:

Терлецький Сергій Володимирович

лікар-анестезіолог другої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 2005 р.

Послуги які надає відділення:

Телефони:

Call-центр:

25-25-71,

72-90-69,

25-13-07,

72-50-70

Прийомна генерального директора: 25-12-01

Email:

lmkl@lmkl.lutsk.ua

Адреса:

43024, м.Луцьк, пр.Відродження, 13

Shopping Basket