Відділення неврології

Відділення розраховано на 70 ліжок (з них – 30 для хворих з судинною патологією головного мозку). З 29.08.2005р. відділення функціонує в складі центру кардіоваскулярної патології, який очолює доктор медичних наук, професор Ягенський Андрій Володиморович. В штаті відділення 14 лікарів (13,5 ставок), з них 10 лікарів вищої кваліфікаційної категорії, а також 23 фахівці з базовою медичною освітою. Завідувачка відділення – Шульга Людмила Аркадіївна – лікар вищої кваліфікаційної категорії, заслужений лікар України. Старша медична сестра відділення – Пархонюк Світлана Вікторівна – медична сестра вищої категорії, бакалавр сестринської справи.

Надається цілодобова спеціалізована неврологічна допомога жителям міста з судинними захворюваннями головного і спинного мозку, вертеброгенними, спадководегенеративними, запальними та демілієнізуючими захворюваннями нервової системи, епілепсією, наслідками травматичного ураження мозку.

Щорічно лікується більше 2500 пацієнтів, з них більше 700 пацієнтів з гострим інсультом. Проводиться тромболізис при ішемічному інсульті. З перших днів порушення мозкового кровообігу розпочинається рання реалібітація, яка включає медикаментозну терапію, заняття з реалібітологом, лікувальна фізкультура та масаж. Кабінет масажу та реабілітаційний кабінет знаходяться у відділенні.

З 1 березня 2017 року створено палати інтенсивної терапії на 6 ліжок з цілодобовим моніторингом стану пацієнтів, здійснюється централізована подача кисню.

Відділення широко використовує всі сучасні методи обстеження, які існують в лікарні (УЗД-обстеження, СКТ-обстеження, МРТ-обстеження, ЕХО-КС, ЕЕГ, РЕГ, нейроміографію, ангіографію при гострій цереброваскулярній патології, при потребі Холтер-ЕКГ та ін.).

Лікарський склад відділення:

Шнайдюк Марина Юріївна

лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії

Костюк Тетяна Степанівна

лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії

Олійник Майя Тенгізівна

лікар-невропатолог

Василькова Анастасія Сергіївна

лікар-невропатолог

Послуги які надає відділення:

Телефони:

Прийомна: 25-12-01
Довідкове бюро: 25-25-71
Директор: 25-12-02

Email:

lmkl@lmkl.lutsk.ua
mkl@kp.lutskrada.gov.ua

Адреса:

43024, м.Луцьк, пр.Відродження, 13

Shopping Basket