Медичне об'єднання
Луцької міської
територіальної громади

Волинський обласний центр кардіоваскулярної патології та тромболізису.

Волинський обласний центр кардіоваскулярної патології функціонує з 2005 року.  До його складу входить кардіологічне, неврологічне та реабілітаційне відділення, а також рентгенохірургічний блок. Завданням центру є забезпечення жителів області високоефективною допомогою при серцево-судинних захворюваннях, зокрема в лікуванні інфаркту міокарда та інсульту з перших годин захворювання та на етапі реабілітації із застосуванням сучасних медичних технологій.

Фахівці центру мають великий досвід та сучасні технічні можливості в діагностиці та лікуванні практично всіх захворювань серцево-судинної та нервової системи.

В 2005 році завдяки створенню центру вдалося запровадити систему тромболізису при інфаркті міокарда та пізніше поширити її на всю область. Крім того, в центрі вперше в Західній Україні розпочато проведення тромболізису при ішемічному інсульті. Таким чином в 2006 році Луцька міська клінічна лікарня стала третьою клінікою в Україні, де була запроваджена ця методика. І зараз Центр є одним з лідерів в країні – за 10 міс 2020 року проведено 25 тромболізисів пацієнтам з інсультом. Із 2013 року, після встановлення ангіографічної установки,  було запроваджено чітку систему надання допомоги пацієнтам із гострим інфарктом міокарда з усієї області. Центр став лідером з інтервенційної кардіології в області і одним з провідних в Україні. Щороку тут виконується близько 1200 процедур на судинах серця, головного мозку, нижніх кінцівок. Понад 70% всіх стентувань коронарних артерій області виконується саме в рентгенохірургічому блоці Луцької міської клінічної лікарні. Лікарі цього блоку мають найбільший в регіоні досвід у проведенні як планових так і невідкладних втручань. Крім того проводяться імплантації одно- та двокамерних кардіостимуляторів у пацієнтів з блокадами серця, втручання не лише на коронарних, а і на практично на всіх інших судинах.

За останні роки істотного розвитку набули нейрохірургічні втручання – стентування сонних та вертебральних артерій, емболізація аневризм судин головного мозку. Особливо важливе значення моє тромбоекстракція (видаленню тромбу) при гострому ішемічному інсульті.

Очолює центр доктор медичних наук, професор Ягенський Андрій Володимирович.

Лікарський склад відділення:

Білецька Ольга Володимирівна

завідувачка відділення, лікар-невропатолог вищої кваліфікційної категорії, працює за спеціальністю з 2004р.

Романюк Галина Юріївна

лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії, займається електронейроміографією

Шнайдюк Марина Юріївна

лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії

Костюк Тетяна Степанівна

лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії

Олійник Майя Тенгізівна

лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії, працює за спеціальністю з 2011р

Климюк Анастасія Сергіївна

лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії

Кухарук Наталія Іванівна

лікар-ревматолог вищої кваліфікаційної категорії

Василькова Олена Анатоліївна

завідувачка відділення реабілітації, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії

Послуги які надає відділення:

Телефони:

Call-центр:

25-25-71,

72-90-69,

25-13-07,

72-50-70

Прийомна генерального директора: 25-12-01

Email:

lmkl@lmkl.lutsk.ua

Адреса:

43024, м.Луцьк, пр.Відродження, 13

Shopping Basket